Skocz do zawartości

daffyy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

75
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

10

Ostatnia wygrana daffyy w dniu 21 Sierpnia

Użytkownicy przyznają daffyy punkty reputacji!

Reputacja

23 Początkujący

1 obserwujący

O mnie

Ostatnie wizyty

687 wyświetleń profilu
  1. Pisz steam jak jeszcze sobie nie poradziłeś https://steamcommunity.com/id/dafficzek/
  2. daffyy

Paczka 1 vs 1

Umiejętność czytania Co do pluginu "server_redirect" "Lista serwerów z możliwością łączenia się na wybrany serwer komenda !serwery lub !serwer nie pamiętam" Pokazuję reklamę danego serwera na czacie lub tez pod daną komendą. Plugin pokazuje tez listę graczy na danym serwerze. ←---- Informacja do osób które szukają danego pluginu ale go nie umią znaleźć.
  3. daffyy

Czas na serwerze

Optymalne pluginy XDDD Ja to widzę jednak inaczej 🙄 przy wchodzeniu ustawiasz timestampa czy inny czas dla klienta przy wyjściu odejmujesz od aktualnego tamten i dodajesz do rekordu w tabeli, nie ma za co xd
  4. Kilka zmian: Strona została przeniesiona na nowy adres: wezts3.fun Utworzenie serwera od teraz wymaga zalogowania się kontem z mojego forum (niska cena jak za teamspeaka za darmo?) Od teraz zamiast adresu typu voice1.daffyy.tech:port macie do dyspozycji nick.wezts3.fun (gdzie nick to wpisany nick podczas tworzenia serwera) [@Prezes pomysł] Niedługo wszystkie usługi zostaną przeniesione na mocniejszy serwer lub zostanie dodane s2
  5. Z dyskami jest już lepiej a aktualnie jedyne zastrzeżenie jest do taktowania procesora, na stronie zostało dodane "do 4.7" więc nikt nie jest wprowadzany w błąd i mam nadzieję, że tak będzie kiedy już to ogarniecie. Co do moich porównan to miały one za zadanie tylko uświadomić czy jako klienci potrzebujecie takiej różnicy.
  6. Pragnę tylko poinformować, że w/w oferta jak i strona www hostingu wprowadza klientów w błąd. Taktowanie procesora jest domyślne dla tego modelu tj. 3.8 CPU cores : 2 @ 3792.872 MHz AES-NI : ❌ Disabled VM-x/AMD-V : ❌ Disabled RAM : 7.8 GiB Swap : 0.0 KiB Disk : 96.8 GiB a nie jak wspomniane Proszę doprecyzować w którym miejscu jest to wysokie taktowanie bo z pewnością klient tego nie otrzymuje... Co do prędkości dysku 🤔 Wynik skillhost za 99.99 fio Disk Speed Tests (Mixed R/W 50/50): -------------------------
  7. Wiec nie wgrales panoramafixa który na każdym graczy wymusza retry 🤔
  8. Panorama fix? Lub jeżeli to liveserver to uciekaj s tego syfu 😁 przy kilku ludziach mi wywalało cały serwer przy zmianie mapy, zmieniłem hosting i śmiga do teraz bez ani 1 crasha
  9. Cześć, Kiedyś miałem stronę na której można było stworzyć serwery TeamSpeak3 i postanowiłem ten pomysł wznowić. Wchodzicie na strone https://wezts3.fun Wypełniacie formularz, wybieracie wolny port i po chwili tworzy się serwer (32 sloty) do którego dostajecie też dostęp query.
  10. VIP z taką funkcjonalnością, jak poradzisz sobie z przepisaniem tego do prefixów to będziesz miał 😛 Shop_Buy_ViP (1).rar
  11. Wcale nie jesteś panią Marzeną i wcale nie założyłąś konto żeby poleciś sama siebie, GJ 😄 Jednak w tym przypadku to jak lizanie własnych jajec więc BJ Konto założone na randomowym mało znanym forum w sieci, ale już twojej wypowiedzi na jej własnej stronie brak Już przemilczę "Oponie" RWD XD Jeżeli kogoś interesuje "cennik" https://rosedesign.pl/oferta-tworzenie-stron-www Ciekawa jest darmowa pomoc techniczna max do 60 dni i max ilość darmowych poprawek 3, czyli dam Ci źle wykonaną stronę, ale za darmo poprawie tylko 3 rzeczy 😄
  12. Portu query zazwyczaj się nie zmienia, ustawia się za to firewalla który daje do niego dostęp dla określonych ipków 😜
  13. Niestety port query jest wymagany - wymagany jest tylko port a tobie raczej chodziło o login + pass serveradmina 😄 Tak samo brak whitelisty ip dla niego lub odblokowanie 41.216.186.132
  14. Cześć, jako, że dla swojej sieci robiłem własne bannerki typu gametracker to postanowiłem udostępnić to większej ilości osób. Strona jest prosta, wpisujemy adres serwera i adres obrazka który będzie tłem. Nie jest jakaś top ładna, ale ważne, że działa 😉 https://bannergenerator.daffyy.tech
  • Dodaj nową pozycję...