Skocz do zawartości

dresiak

Użytkownik
  • Liczba zawartości

5
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nowy

O mnie

• Imię
    Krzysztof
  • Zawód
    Uczę się
  • Specjalizuje się w
    Niczym
  1. dresiak

Paczka 1 vs 1

Który plugin trzeba odinstalować żeby wyłączyć powiadomienie na czacie reklamujące only mirage bo nie mogę dojść który to plik
  2. dresiak

rundy

Witam. Sprawa wygląda tak ze robie serwer w cs, ma byc to serwer 5 vs 5 na mapach z 1,6 ale jest taki problem ze nie da sie wylączyć rozgrzewki a jak juz wyłącze to nie wrzuca na normalny tryb 30 rund tylko 5 rund w plikach i na konsoli mam ustawione 30 rund, jedyne rozwiązanie jest wpisanie rcon pcw lecz do tego musial bym napisac skrypt który za każdy razem na początku kazdej mapy by to wpisywał, zna ktos moze inne rozwiązania?
  3. dresiak

Warmup

Witam. Piszę ponieważ robię serwer 5 vs 5 staram się wyłączyć rozgrzewke, wpisują w plikach startowych takie komendy mp_do_warmup_offine "0" mp_warmuptime 0 mp_do_warmup_period "0" mp_warmuptimer "0" próbowałem nawet w server.cfg nawet w casual itp. I jedyne co to zmieniło mi rozgrzewkę na 15 minut przywracając spowrotem wszystkie opcje rozgrzewka dalej trwa 15min. Pracuje na mapach z workschopu
  4. witam czy wie ktoś jak zrobić to samo: tylko żeby liczyło czas osób na serwerze a nie kile?
  5. Siema. Przychodzę z prośbą o pomoc bo nigdzie nie mogę znaleźć skryptu/pluginu na kołowy czat i prefixy.
  • Dodaj nową pozycję...