Skocz do zawartości

Shadow

Użytkownik
  • Liczba zawartości

439
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

14

Ostatnia wygrana Shadow w dniu 5 Października

Użytkownicy przyznają Shadow punkty reputacji!

Reputacja

95 Mikro programista

Ostatnie wizyty

2 350 wyświetleń profilu
  1. Shadow

Baza danych

no właśnie to masz dać do databases
  2. Shadow

Baza danych

Nie wiem na jakim hostingu masz postawiony serwer, ale różnie rozmieszczone są dane bazy dancyh 1shot1kill, na stronie głównej masz "informacje" i niebieski napis MYSQL przekierowujący Cię do wglądu danych hostplay, zakładka Baza MYSQL masz tam wszystko co jest Ci potrzebne reszta nie pamiętam, ale to jest bardzo łatwe do znalezienia, po prostu musisz w odpowiednie pola wpisać to co potrzebujesz "driver" "default" czyli mysql "host" "dokładnie masz opisane co musisz wpisać "user" "użytkownik" "pass" "hasło"
  3. Shadow

[CS:GO] pRanks 2.3

https://github.com/Franc1sco/FixHintColorMessages musisz użyć tego
  4. Jak działa?, masz problem z "PtaH" https://ptah.zizt.ru ale skoro działa to ok 😮
  5. Pokaż listę pluginów, sm plugins list w konsoli wpisz zazwyczaj jest napisane czemu nie działa w pluginach np pawła czy kogoś jest "brak pliku konfiguracyjnego" itp itd 😄 Oraz zobacz powyżej może też wrzuciłeś gdzie indziej plik tekstowe 😮
  6. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2437271 Zgaduję, że o to ci chodzi?
  7. możesz także użyć tego 😄 https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=69506 tworzysz plik z nazwą mapy w cfg/sourcemod/map-cfg/(aim_/awp_/nazwamapy).cfg i wpisujesz po prostu sm plugins unload (nazwa pluginu od VIP'a) Nie pamiętam ale chyba plugin musi być w folderze disabled i jeżeli chcesz by vip działał na inncyh mapach to wpisz w pliku który musisz stworzyć np, (de_/de_mirage).cfg "sm plugins load (nazwa pluginu od VIP'a)" Powinno działać 😄 korzystałem z tego przy zrobieniu serwa AIM i AWP
  8. Tak są, tam masz wszystko, jeden z raczej lepszych sklepów za darmo, możesz także skorzystać z tego rozwiązania: EDIT: A to stary temat dopiero zobaczyłem xD a wyskoczył mi na początku i nie zwróciłem uwagi....
  9. Po długim czasie próby ogarnięcia tego zostaliśmy pokonani xD temat można zamknąć będę po prostu korzystał ze sklepu zephyrusa
  10. Witam przychodzę prosić o pomoc ze sklepem FrozDark'a a raczej modułami do niego (nie mówię tu o jednym ale podaje tu przykładny moduł który bym chciał tak zrobić), dokładniej mówiąc chciałbym dodać możliwość kupna przedmiotów w sklepie na 3 różne "plany". ^ przykład ze sklepu by Zephyrus Aktualnie można tylko ustawić jeden "plan" na stałe i wygląda to tak: Jeżeli ktoś korzystał/korzysta nadal z tego sklepu to proszę o pomoc, próbowałem na wszystkie sposoby to ustawiać lecz nie miało szans zadziałać, wywalało wszystkie przedmioty z danej "kategori
  11. Jak najbardziej, lecz to jest najdziwniejsza rzecz na jaką bym wpadł... W konfiguracji VIP'a dodałem dla VIP'a autobh i wszystko śmiga z double jumpem itp <--- nie zobaczyłem tej opcji nawet wcześniej
  12. Temat można zamknąć, rozwiązanie znalezione
  13. Cześć, przychodzę z prośbą o pomoc z naprawieniem dodatkowych skoków przy autobh. Po wrzuceniu VIP'a na serwer i skonfigurowaniu go (1 dodatkowy skok) te skoki bugują się, a dokładniej mówiąc: gdy stoimy w miejscu i spróbujemy skoczyć 2 razy w powietrzu to nie uda się bo jest 1 dodatkowy skok, natomiast podczas bhopowania można skoczyć 2 razy w powietrzu razy (mamy nagle 2 dodatkowe skoki) . Czy jest osoba która jest w stanie pomóc to naprawić? Pluginy których używam: oraz BHOP TIMER wraz z AutoBH
  14. Na razie działa, do zamknięcia
  15. Siemka, szukam pluginu na blokowanie obrażeń zadawanym: Osobom będącym w buyzone przez: - Osoby będące w buyzone - Osoby będące poza buyzone Osobom będącym poza buyzone przez: - Osoby będące w buyzone Widziałem gdzieś taki plugin tylko nie pamiętam gdzie :C nie mogę nigdzie znaleźć a ogólnodostępny "łatwe" do znalezienia są takie trochę lipne bo nie mają tego co potrzebuje
  • Dodaj nową pozycję...