Skocz do zawartości

chomik

Użytkownik
  • Liczba zawartości

90
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

1

Ostatnia wygrana chomik w dniu 17 Marca

Użytkownicy przyznają chomik punkty reputacji!

Reputacja

12 Raczkujący

O mnie

• Specjalizuje się w
    Niczym

Ostatnie wizyty

675 wyświetleń profilu
  1. chomik

poszukuje

Witam poszukuje sprawdzonego działającego pluginu który będzie trzymał limit w teamach (żeby w teamie mogło być maksymalnie 5 osób a powyżej żeby nie można było dołączyć).Oczywiście oprócz specta, za pomoc leci +
  2. witam. po dłuższym czasie odkopuje temat i chciałbym zgłosić bardzo irytująca rzecz że cziterzy używający czitów z funkcją specta widzą kto siedzi na spect (nawet admina ukrytego)
  3. Ja osobiście popieram opcje którą opisał kolega wyżej + wywaliłbym dane do ftp itd. Dodałbym zakładkę z cvarami serwera którymi można by było łatwo zarządzać z panelu oraz oczywiście rozbudowany system logów aby było widać co dany opiekun zrobił.
  4. chomik

[CS:GO] Losowy VIP

Zauważyłem ciekawy błąd, jeśli gracz z flagami np.(Admin) wylosuje vipa to usuwa mu flagi admina na czas trwania vipa i daje samego vipa
  5. Jak w temacie kupię rozkręcony serwer cs:go w realnej cenie nie z kosmosu. Mody które mnie nie interesują to: Arena1vs1, JailBreak, surf, dr, bb. Budżet do 300zł przelewem. Wszystkie zainteresowane osoby z ofertami zapraszam do kontaktu steam: https://steamcommunity.com/id/szczursoon/
  6. Do zamknięcia dzięki za pomoc 😄
  7. chodzi mi gdzie tych adminów dopisać
  8. Witam mam pytanie co zrobić aby w sourcebansie był pokazywany nick admina który dał bana? Za pomoc leci +
  9. plugin na reporty w 1.6 po debugu nie działa L 03/23/2021 - 08:56:45: [AMXX] Displaying debug trace (plugin "mReport.amxx", version "1.0.0") L 03/23/2021 - 08:56:45: [AMXX] Run time error 19: function not found L 03/23/2021 - 08:56:45: [AMXX] [0] mReport.sma::plugin_init (line 89) edit plugin działa ale nie mogę nikogo wybrać bo ma nick na biało edit kolejny. nie czyta ustawionego prefixu z configu
  10. zauważyłem że jeśli ktoś reportuje a na serwerze jest admin to nie dostaje powiadomienia.
  11. chomik

zadawnie obrażen

widziałem to, lecz szukam coś podobnego co widziałem na kilku serwerach obrażenia są pokazywane na dole iw odstępie małym i są o wiele mniejsze.
  12. witam, jak w temacie szukam dobrze działającego pluginu który pokazuje zadawane obrażenia jak w fortnite
  • Dodaj nową pozycję...