Skocz do zawartości

Mesharsky

Admin
 • Liczba zawartości

  569
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  138

Ostatnia wygrana Mesharsky w dniu 13 Października

Użytkownicy przyznają Mesharsky punkty reputacji!

Reputacja

543 Profesjonalista

6 obserwujących

O Mesharsky

 • Urodziny 2000.06.05

O mnie

 • Imię
  Jakub
 • Lokalizacja
  Irlandia
 • Zawód
  Technik/Informatyk
 • Specjalizuje się w
  C#
 • Strona WWW

Ostatnie wizyty

6 004 wyświetleń profilu
 1. Na forum już nie można pisać/zakładać nowych wątków. Każdy gość jak i użytkownik ma prawo pobierać zawartość jak i ją przeglądać.
 2. Witajcie, Od jutra forum będzie tylko dostępne do odczytu. Pod subdomeną. Oficjalnie wsparcie oraz aktualizacje pluginów będą odbywać się poprzez Discorda. Główna domena będzie służyła jako buttony przekierowujące na forum lub zaproszenie na nasz serwer Discord. Powód tej zmiany jest dużo większa aktywność na Discordzie niż na forum.
 3. Mesharsky

  Czas na serwerze

  OnClientPutInServer zapytanie insert z wszystkimi danymi do tabeli. OnClientDisconnect robisz update czasu ostatniego połączenia (osobna funkcja). Musisz mieć też funkcje do liczenia sekund do czasu np: Ewentualnie możesz się pobawić funkcją GetTime Sposobów jest wiele, jest takich pluginów też wiele na internecie, znajdź sposób który będzie dla ciebie najprostszy.
 4. Hey, przepraszam za tak długą odpowiedź. Mocno jebłem się przy update i zjebałem cały handler, dlatego nie mogło pobrać prawidłowego indexu. Proszę wersję poprawioną i przetestowaną. Przebudowano całe menu + handler oraz wprowadzono zabezpieczenie by index zawsze się zgadzał. Nie będzie takiej sytuacji już jak: -- "!report OsobaKtoraChceszZglosic" -- Menu otwiera się dla gracza 1 (celem jest gracz 2(OsobaKtoraChceszZglosic)) --Gracz 1 utrzymuje otwarte menu bez wybierania powodu -- Gracz 2 (OsobaKtoraChceszZglosic) wychodzi z serwera -- Dołącza Nowy Gracz i jest t
 5. Tylko Cookies, mysql w tym wypadku jest najgorszym z możliwych metod.
 6. Polecam z serduszkiem. Jak widać forum działa 😄 więc usługa musi być dobra. Support na dobrym poziomie. Przyjemny panel z tylko potrzebnymi funkcjami. Bardzo mocne VPS które wyprzedzają konkurencję pod względem wydajności. Cena adekwatna do jakości usługi. Jak pan @Prezeswspomniał, z kodem: NARUTO usługi 15% tańsze 😉 Pozdrawiam
 7. Nie lepiej użyć vipa od brum bruma lub pawła? Mój jest dosyć starszy i ma mniej funkcji niż zrobiony przez nich.
 8. Najnowsza wersja: Wersja [ 0.4.0] - Fix error logów oraz optymalizacja pluginu. mReport [ 4.0 ] - Darmowy system reportow.zip
 9. Mesharsky

  Blokowanie menu.

  Nie jest to możliwe. Jedynie możesz zhookować w sm "jointeam" ale nie możesz nic zrobić z pokazywaniem się wyboru drużyn ani go nadpisać.
 10. Wersja 5.0.0 Poprawki do topki i innych funkcji w pluginie. [5.0.0] Advanced Rank System.zip
 11. Logi serwera.. to podstawa przy zakładaniu takiego tematu. Możliwe że mapa jest błędna i trzeba ją wyrzucić, w konsoli serwera powinno coś takiego pisać.
 12. nie chodziło mi login i pass do serveradmina Chodzi o to że podawanie port query jest ryzykowne dla niektórych serwerów, i typowe serwery teamspeak mają niestandardowy port query i nigdzie go nie podają. Jest to taka podstawa zabezpieczenia swojego serwera teamspeak3, no ale nie o tym temat. Wszystko fajnie działa tylko jak mówiłem wiem że port query jest wymagany bo inaczej się nie połączy status, chodzi bardziej o zaufanie osób 3cich.
 13. Wszystko spoczko, ale port query na ts3 wymagany? Znaczy wiem po co to jest i bez tego nie zadziała ale niektóre serwery nie podadzą tego innej stronie niż GT 🙂 + za pracę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...